Lopata na sneh Fiskars

Spočiatku sa fínska spoločnosť Fiskars zaoberala spracovaním a výrobou kovov. Počas vojny pracovala na ministerstve obrany. Teraz je značka známejšia ako svetový výrobca záhradného náradia a iných domácich potrieb. Lopata na sneh Fiskars je veľmi obľúbená u majiteľov súkromných dvorov a motoristov, ktorej spoľahlivosť potvrdzuje 25-ročná záruka výrobcu.

Modelová rada a dizajnové prvky zariadenia na odhŕňanie snehu Fiskars

Keď je s príchodom zimy všetko draho pokryté snehom, je dopyt po lopatách. Tento nástroj je žiadaný nielen na čistenie okolia, ale aj pre motoristov. Kompaktná lopata na sneh Fiskars s krátkou rukoväťou, ktorá leží v kufri, pomôže vodičovi vyslobodiť jeho auto zo snehu.

Dôležité! Fiskars ponúka spotrebiteľovi širokú škálu zariadení na odhŕňanie snehu. Sortiment zahŕňa škrabky na ťahanie, konvenčné lopaty a skladacie lopaty.

Lopaty do auta Fiskars sú snom každého vodiča. Od začiatku do konca zimy by toto náradie malo byť vždy v kufri vášho auta. Špeciálna rukoväť vám to umožní bez problémov. Lopata je ľahká, kompaktná a pohodlne padne do vašich rúk. Tento nástroj je vhodný pre prácu aj pre vodičku. Hlboká lopatka z hliníkovej zliatiny umožňuje veľký záber snehu naraz. Práca s náradím je pohodlná aj po začiatku topenia, pretože mokrý sneh sa na lopatke nelepí.

Na čistenie dvorov, plochých striech a iných veľkých plôch ponúka výrobca tradičné lopaty a škrabky, ako aj náradie zo špeciálnej série SnowXpert.TM... Celý snehový pluh súpis k dispozícii iba s hliníkovými rukoväťami. Sú veľmi ľahké a odolné. Pre pohodlnú prácu sú rukoväte poplastované. Funkcia novej série SnowXpertTM je lopatkový dizajn. Polypropylénová pracovná časť má oceľovú výstuž. Silné tyče neumožňujú, aby sa lopatka ohýbala pod silným mechanickým namáhaním.

Dôležité! Životnosť vystuženej lopatky je trojnásobná oproti bežnému vedru z hliníkovej zliatiny.

Prehľad lopat na sneh

Nie je možné sa pozrieť na všetky zariadenia na odhŕňanie snehu fiskars kvôli ich širokej rozmanitosti. Teraz sa pokúsime vyzdvihnúť najbežnejšie modely, ktoré sú medzi spotrebiteľmi žiadané.

Fiskars 143060

Lopata model 143060 je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka. Rukoväť, dlhá 162,2 cm, je pokrytá čiernym plastom. Ochranná vrstva je príjemná na dotyk holou rukou aj pri silnom mraze. Plast vám umožňuje vyhnúť sa omrzlinám na tele rúk, ak musíte pracovať bez rukavíc. Hmotnosť nástroja - 1,7 kg. Mokrý sneh sa na kopčeku prakticky nedrží.

Video ukazuje prehľad modelu 143060:

Fiskars 141001

Medzi plastovými lopatami zaujíma popredné miesto model 141001. Nástroj má tiež silnú hliníkovú rukoväť dlhú 131 cm. Ochranná vrstva je vyrobená z mäkkého oranžového plastového povlaku. Široký plastový hrot na rukoväti umožňuje pohodlné držanie v rukavici. Lopatka široká 35 cm vyrobená z vystuženého polypropylénu. Hmotnosť nástroja - 1,4 kg.

Fiskars 141020

Lopata Fiskars 141020 patrí do rady Snow Light. Nástroj je špeciálne navrhnutý pre motoristov. Lopata a rukoväť sú vyrobené z hliníka. Rukoväť má hrot, ktorý umožňuje pohodlné držanie v ruke. Rukoväť je pokrytá mäkkým čiernym plastom. Dĺžka lopaty je 71,5 cm, šírka lopatky je 25,5 cm.Hmotnosť nástroja - 750 g.

FISKARS SnowXpert ™ 143001

Model snežného pluhu patrí do rady SnowXpertTM... Rukoväť je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka s oranžovým plastovým povrchom. Široký hrot umožňuje úchop s rukou v hrubej rukavici. Naberačka je vyrobená z odolného polypropylénu a je vystužená oceľovými tyčami. Dĺžka náradia - 152 cm, šírka lopatky - 53 cm, hmotnosť - 1,6 kg.

Fiskars 143020

Škrabka na ťahanie vám umožní pohodlne a bez námahy zvládnuť veľké vrstvy snehu. Kovová rukoväť v tvare U sa pohodlne drží pre dve osoby. Vedro je vyrobené z odolného vákuovo tvarovaného plastu. Oceľová hrana chráni pracovnú časť pred rýchlym obrúsením. Hmotnosť prívesu - 4,1 kg, dĺžka - 150 cm. Šírka vedra - 72 cm.

Záver

Náklady na zariadenie na odhŕňanie snehu Fiskars sa mnohým zákazníkom môžu zdať v porovnaní s čínskym nástrojom nedosiahnuteľné. Ale vzhľadom na skutočnosť, že fínske lopaty vydržia viac ako jednu sezónu, ale až 25 rokov, potom je ich cena celkom oprávnená.

Dať spätnú väzbu

Záhrada

Kvetiny

Konštrukcia